O PRODUKTECH

Navrhli jsme pro vás kolekci 6 typů světel ve 3 barevných variantách. Naše výrobky jsou vyráběny v keramické dílně v České republice. Vše je vyráběno ručně za našeho přísného dohledu s důrazem na kvalitu zpracování a kvalitu materálu. Materiál na výrobu našich výrobků je ryze přírodní a pálený v pecích při vysoké teplotě z té nejkvalitnější české hlíny. Světla jsou navrhovaná velice účelně a prakticky. Stačí je pouze zavěsit na stěnu pomocí jakéhokoliv materiálu do zdi (hmoždinky, háčky nebo hřebíčky) díky velice pečlivě zváženému a promyšlenému tvaru (viz foto) . Světla jsou vyráběna jak do interiéru tak do exteriéru stačí pouze zajistit přívod elektrického proudu se žárovkou či halogenovým světlem). Po velice snadném upevnění již oceníte jedinečnost a krásu našich výrobků. Tento druh orientálních lamp používaných zejména na Blízkém východě, Africe a Asii vytváří velice zajímavé a variabilní světelné efekty díky vyřezávaným otvorům v tělese stínidla. Toto oceníte jak z a teplých letních večerů na pergole či terase tak za chladných zimních dní ve vašem interiéru.

          

        

       

     •  •  •

Kolekci přírodních keramických amfór středomořského stylu jsme si pro vás připravili se stejnou pečlivostí a technikou jako u výše uvedené kolekce lamp.

•  •  •

Naši nabídku jsme dále rozšířili o teakové stojany , které lze použít např. pod květiny či jako solitérní dekoraci kdekoliv u vás doma či na zahradě a doplňky z Indonesie a Thajska. Perfektními doplňky vašeho okolí jistě bude keramika z Indonesie z ostrova Lombok a Surabayi.

Přejeme příjemné nakupování vaše SOMANGO

Zákaznický účet

Ptejte se
Váš názor

Sdělte nám prosím co Vás zajímá. Pomůže to našemu rozvoji. Děkujeme

Která z kategorií se Vám nejvíc libí?

Celkem hlasů: 641354
Buďte informováni